Showroom

Not:

- Kapı sektöründe Dünya’da bir ilk olan, Sanal Showroom’umuzda Türkiye’nin her Şehri için bir zemin hazırladık. Toplam 81 zemin ve 166 modelle sizlere yaklaşık 13.500 tasarım yapma imkanı sunmaktan Birdal Kapı Sistemleri olarak çok guruluyuz. - Kapı görselini değiştirmek için farenizi kapının üzerine getiriniz, sağdan ve soldan çıkan oklara basarak modeli değiştirebilirsiniz. - Zemin görselini sağdaki listeden değiştirebilirsiniz. - Seçmiş olduğunuz kapının farklı zeminlerde nasıl göründüğünü sizlere göstermek için 20 saniyede bir otomatik zemin döngüsü tanımlanmıştır. - İyi eğlenceler.

Notes:

- As Birdal Door Systems, we are very proud of providing you the opportunity to make approximately 13,500 designs with 81 backgrounds and 166 door models  in the Virtual Showroom which made First in the World. - To change door model, move your mouse over the door, you can change the model by pressing the arrows coming out from right and left. - You can change the background from the list on the right. - The background will change automatically every 20 seconds to show you how your chosen door looks on different backgrounds. - Have fun.
© 2020 Copyrights - Birdal Door Systems Inc. | All rights reserved.

Showroom

Not:

- Kapı sektöründe Dünya’da bir ilk olan, Sanal Showroom’umuzda Türkiye’nin her Şehri için bir zemin hazırladık. Toplam 81 zemin ve 166 modelle sizlere yaklaşık 13.500 tasarım yapma imkanı sunmaktan Birdal Kapı Sistemleri olarak çok guruluyuz. - Kapı görselini değiştirmek için sadece elinizi kapının üzerinde sağdan sola veya soldan sağa kaydırmanız yeterli olacaktır. - Zemin görselini sağdaki listeden değiştirebilirsiniz. - Seçmiş olduğunuz kapının farklı zeminlerde nasıl göründüğünü sizlere göstermek için 20 saniyede bir otomatik zemin döngüsü tanımlanmıştır. - İyi eğlenceler.

Notes:

- As Birdal Door Systems, we are very proud of providing you the opportunity to make approximately 13,500 designs with 81 backgrounds and 166 door models  in the Virtual Showroom which made First in the World. - To change door model, slide your finger over the door right to left or left to right. - You can change the background from the list on the right. - The background will change automatically every 20 seconds to show you how your chosen door looks on different backgrounds. - Have fun.
© 2020 Copyrights - Birdal Door Systems Inc. | All rights reserved.